Profesyonel Ev Taşıma

Taşınma stresinizi yönetmek en büyük önceliğimizdir. 20 yılı aşkın tecrübemizle %96’luk mutluluk ve başarı oranımızla en çok önerilen firma haline geldik. “Profesyonel Taşımacılar®” olarak bize güvenebilirsiniz. Her türlü ihtiyaca yönelik hizmetlerimizle, taşıma endüstrisinde eşi benzeri olmayan bir bakım ve profesyonellik düzeyi getiren çok çeşitli taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Fazla Uygun fiyata aldanmamanız gerekmektedir. Birkaç firmadan fiyat almalısınız. Ortalama fiyatı seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır.1100 TL, 1200 TL gibi paket fiyatlar görürseniz, duyarsanız lütfen dikkatli olunuz. Evinizi, eşyanızı görmeden, nereye nasıl taşınacağınızı bilmeden verilen fiyatlar genelde dolandırmak, çarpmak veya paranızı elinizden almak içindir. Konuşulan paranın üstüne ekrta para isteyecekler ve en pahalı işi yaptırmış olacaksınız. Dikkat Edin!! Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olun ve en önemlisi ücretsiz expertiz için görüşme yapın ve nakliyecinin bütün eşyaları ve faktörleri gördüğünden emin olun.

Ne Kadar Sürede Bana Dönersiniz?

Elit Nakliyat olarak hıza önem veririz. Birkaç dakika içinde teklifleri alırsınız. Zor güzergahlarda teklifler biraz daha uzun sürebilir.

Nasıl Yorum Yazabilirim? Firma Müşteri Yorumlarına Güvenebilir Miyim?

Bazı firmalar yorum için para verip sahte yorumlar yaptırmaktadır. Firmaya güven verdiği tekliften belli olur.  Özellikle Uyarımız; Taşınma Sözleşmesi Yapmanızdır

Parça Eşya Taşıma Hizmetiniz Var Mı??

Evet, birkaç koli taşınacak veya sadece bir beyazeşya taşınacaksa parça eşya taşıma formunu doldurarak teklif alabilir, direk iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Hangi Nakliyat İşlerim İçin Fiyat Teklifleri Alabilirim?

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma ve eşya depolama işleriniz için hızlıca fiyat teklifleri alabilirsiniz. Özetle tüm ev ile ofis eşyalarınızın taşınması için teklifleri alabilir, kolayca nakliyat firmamızı seçebilirsiniz.

Bize Ulaşın...