Profesyonel Ev Taşıma

Taşınma stresinizi yönetmek en büyük önceliğimizdir. 20 yılı aşkın tecrübemizle %96’luk mutluluk ve başarı oranımızla en çok önerilen firma haline geldik. “Profesyonel Taşımacılar®” olarak bize güvenebilirsiniz. Her türlü ihtiyaca yönelik hizmetlerimizle, taşıma endüstrisinde eşi benzeri olmayan bir bakım ve profesyonellik düzeyi getiren çok çeşitli taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Eşya taşıma sektöründe, bir yandal olarak parça eşya taşıma gelmektedir. Parça eşya taşıma işlemindeki amaç bireysel araçlarla taşınamayacak kadar büyük eşyaları aynı güzergaha sahip başka bir araç için başka insanlara ait eşyalarla taşımaktır. Parça Eşya taşıma için, apayrı araç tutarak parça eşya taşıma işlemi yapmak maliyetli olduğundan burda devreye giriyoruz.

Parça eşya taşıma; ev eşyasına göre daha az olan ev eşyalarınızın aynı güzergaha taşınacak eşyalarla taşınmasıdır.

Manisa’nın En İyi Parça Eşya Taşıma Firması

Manisada az miktardaki eşyaların taşınması için hala herhangi bir çalışma bulunmazken, Manisa Elit Evden Eve Nakliyat olarak Türkiye geneline parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.
Çeyiz, öğrenci evi, yazlık ev yada bekar evi eşyası olarak nitelendirilen, hacim olarak ev eşyasına göre daha az olan her türlü ev eşyanızı Manisa Elit Evden Eve Taşımacılık ile rahat ve ekonomik taşıyabilirsiniz.

Parça Eşyalarımı Taşıtmam İçin Ne Yapmalıyım?

Az miktardaki eşyaların taşınması belli bir plan içerisinde gerçekleştiğinden taşıma tarihinizden en az 1 hafta (7 gün) öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızın taşınma organizasyonu yapılırken gidilecek güzergahtaki diğer parça eşyalarda göz önünde bulundurularak tarafınızdan teslim alınma süresi taşınmak istediğiniz günden önce de olabilmektedir. Örneğin sizler Manisa’dan İstanbul’a yazlık eşyalarınızı göndermek istiyorsunuz. Fakat diğer parça eşya taşımalarımız Balıkesir ve İzmir illerine. Bu durumda eşyalarınızı sizlerden önceden teslim alıyor ve araçta en öne yerleştiriyoruz. Sonrasında ise sevkiyat sıralamasına göre belirtilen günde adresinize teslimatı tarafımızca yapılmaktadır.
Firmamız Manisada en iyi Parça Eşya Taşıma hizmeti sunan tek nakliye firmasıdır. Firma tercihlerinizde dikkatli olmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup nakliye sırasında eşyalarınızın paketlenmesi, modüler mobilyaların de-montaj ve montajlarının yapılması, kurulum ve yerleştirme işlemleri tıpkı komple bir ev eşyası taşır gibi aynen yapılmaktadır.  Her geçen gün hizmet alanlarımızı genişletip tüm Türkiye’ye hizmet vermek adına canla başla uğraşmaktayız. Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetleri için firmamızı arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Sizleri de ELİT Nakliyat kalitesi ile tanışmaya ve taşınmaya davet ediyoruz…

Bize Ulaşın...