Profesyonel Ev Taşıma

Taşınma stresinizi yönetmek en büyük önceliğimizdir. 20 yılı aşkın tecrübemizle %96’luk mutluluk ve başarı oranımızla en çok önerilen firma haline geldik. “Profesyonel Taşımacılar®” olarak bize güvenebilirsiniz. Her türlü ihtiyaca yönelik hizmetlerimizle, taşıma endüstrisinde eşi benzeri olmayan bir bakım ve profesyonellik düzeyi getiren çok çeşitli taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Eşya Depolama

 

Özenle Paketlediğimiz Eşyalarınızı Özenle Koruyoruz!


Manisa Elit Nakliyat eşya depolama olarak nakliyat sektörünün her alanında olduğu gibi depolama hizmetinde de öncü firmalardanız.

Ev ve ofis eşyalarınızı sağlam ambalaj malzemeleri ile paketler ve daha sonra izolasyonlu nem ve rutubete karşı korumalı olan depolarımızda siz istediğiniz süre boyunca güvenli bir şekilde muhafaza ederiz. Bütün eşyalarınız yerle temas etmeyecek şekilde mdf paletler üzerinde istiflenir.

Aynı zamanda depolarımızda her eşya için ayrı bir bölüm bulunur böylelikle eşyalarınız daha güvenli bir şekilde korunmuş olur. Depolarımız hijyeniktir, belli aralıklarla temizleme işlem yapılır ve de eşyalarınız getirilmeden önce konulacağı yerde bir ön temizlik yapar.

Bize Ulaşın...